טכנולוגיה וציוד מתקדם

במרפאה ציוד ייחודי המאפשר הענקת טיפולי שיניים ופה באיכות הגבוהה ביותר כגון:
מיקרוסקופ ייעודי לטיפולי שורש וכירורגיה, המאפשר בקרת איכות מדוייקת לאורך הטיפול, מערכת ניטרוס (גז צחוק), צילומי שיניים על ידי סנסור דיגיטלי אשר מקטין באופן משמעותי את כמות הקרינה אליה חשוף המטופל בזמן הצילום ומשדרג באופן משמעותי את איכות הצילום ויכולת האבחנה.
מכשיר אולטרסוניק (על-קולי) המאפשר שיפור משמעותי בתחומי טיפול שורש, כירורגיה ואסתטיקה ומאפשר איכות ודיוק רב בעיבוד חומר השן.
בנוסף קיים דגש רב על שימוש בחומרים דנטליים מהאיכות הטובה ביותר אשר עומדים בסטנדרטים ובתקנים המחמירים של ה-FDA האמריקאי.
מיכשור מתקדם להרדמה מקומית ממוחשבת המאפשר לבצע את ההרדמה ללא מזרק ידני, בלי כאבים ותופעות לוואי, המלוות את שיטת ההרדמה הרגילה .
חדר טיפולים מצויד במיכשור ייחודי ומתקדם המבצע סינון אוויר מחיידקים, המאפשר עבודה בתנאים סטרילייים.
צילום סיטי פנורמי במקום, ללא צורך במעבדות חיצוניות כדי לחסוך זמן יקר ולתת מענה מיידי ומקסימלי.

שחזור השן

סתימת חורים בשן
כאשר מתפתחת עששת בשן, נוצר בה חלל, שאם לא מטופל בזמן יכול לגרום לכאבים וכן להגיע עד לטיפול שורש ואף לאובדן השן . במקום למלא את החלל אנו יוצרים שחזורים מושלמים לשן שמחזירים לשן את צורתה הטבעית. השן מורכבת  מחלק פנימי, שם מתבצע תהליך העששת ושכבה חיצונית – אמייל. החומרים בהם אנו משתמשים לשחזור השן, הינם חומרים ייחודיים, האחד נקשר לרקמת השן בצורה מושלמת, יוצר גוף אחד עימה, וע"י כך מונע ב- 100% את חזרת העששת. החומר השני,  מדמה את חלקה החיצוני של השן באופן מדויק כמו האמייל. אנו מבטיחים: 
בריאות השן לכל החיים – החומר הפנימי שהוכנס מפריש  פלואוריד ויוצר תחלופת חומרים עם הרקמה הטבעית של השן. בכך הוא מחזק את רקמת השן, מונע כניסת חיידקים ושומר על בריאות השן.
מראה טבעי – השחזור עשוי מחומרים אסטטיים בצבע השן המעניקים לה מראה טבעי לגמרי.
תפקוד מושלם של השן.
מה ההבדל בין "סתימה רגילה" לבין "שחזור השן"?
סתימה רגילה כשמה כן היא – סותמת את החור בשן. החומר ממנו עשויה הסתימה (גם אם הוא לבן) הינו חומר זר לשן, ולכן הקשר בין חומר הסתימה לשן הטבעית הולך ונחלש עם הזמן. חומר זה אינו עמיד בסביבת נוזלים, ומאחר והשן הינה רקמה חיה ומלאה בנוזלים, נוצרים סדקים הגורמים לרגישות בשיניים ולהתפתחות עששת.
החומרים בהם משתמשים לשחזור השן הינם חומרים זהים לחלוטין למרכיבי השן הטבעיים, חומרים אלו מפרישים פלואוריד שמחזק את רקמת הזן ומונע חדירת חיידקים והתפתחות עששת. ולכן מסייעים לשמור על שלמות השן לאורך זמן רב ביותר.

טיפולים כירורגיים

טיפול וניקוי חניכיים – מחלות חניכיים נגרמות כתוצאה מאבנית וחיידקים. דבר הבא לידי ביטוי בדלקות חניכיים ובהמשך הרס מערכת אחיזת השן כלומר, נסיגת עצמות לסתיות וחניכיים עד אובדן השיניים. 
לכן, בשלבים מוקדמים ובאופן שגרתי מומלץ לבצע ניקוי רקמות יסודי של השינייים ע"י שיננית. 
במקרים מתקדמים של דלקות ואבנית עמוקה 
אנו מבצעים טיפולי חניכיים כירורגיים באופן יסודי ומוקפד, ומחזירים את בריאות השיניים, החניכיים, והלסתות לאורך זמן.
טיפול ע"י שתלים הינו הבסיס לשיקום הפה במצב של אובדן שן בודדת או מספר שיניים. אנו משתמשים בשתלים בודדים עבור שן בודדת, בסדרת שתלים ללסתות שלמות (גם כתחליף לתותבות) וכן יוצרים מקום לשתלים במקרים של חוסר עצם. כך שתקבלו תחושה של שיניים טבעיות ותוכלו לתפקד בצורה מושלמת והרמונית. כמו כן, אנו מעניקים אחריות מלאה לכל החיים על השתלים.

רפואת שיניים אסטטית

קוסמטיקת השן

רפואת שיניים אסתטית תורמת לשיפור החיוך אצל האדם , ומשפיעה על המראה, הבריאות וההרגשה הכללית.
ניתן לשפר את אסתטיקת השיניים לעיתים אף מבלי לנקוט בטיפול אורטודנטי ממושך ובלתי נוח במקרים של: שיניים שבורות, מרווחים בין השיניים הפוגעים באסתטיקה ובחיוך, כתמים על השיניים (שלא ניתן להסיר בהלבנה), שיניים ארוכות מדי, קצרות מדי, עקומות במידה מסוימת ועוד.
באמצעות אסתטיקת השיניים אנו משנים או משחזרים  את צורת השן וצבעה, ומעניקים לשן מראה בריא ויפה המתאים באופן מושלם עבורך.
אנו משתמשים במספר טכניקות: ציפויי חרסינה, חומרי עיצוב מורכבים (קומפוזיט), כתרים, גשרים ועוד כדי להעניק לכם חיוך מושלם.

טיפול שורש בשיטה ייחודית

פטנט רשום - אחריות לכל החיים

אנו מעניקים למטופלינו טיפול שורש יסודי, מעמיק ועם אחריות לכל החיים כתוצאה מעבודה מושלמת ושילוב של הגורמים הבאים:
ניקוי יסודי של רקמות השן ותעלותיה בציוד חדשני – מכשירים אולטרסוניים
שימוש במיקרוסקופ בעת הטיפול, המאפשר להגיע לרמת דייוק של 100%, גם במקרים המורכבים ביותר.
מכשיר אלקטרוני למדידת אורך תעלות השורש המבטיח דיוק של 100% בטיפול השורש.
שימוש בחומר ייחודי למילוי חללי התעלות – פטנט רשום.
Post and core  Single Visit Anatomic Root Canal ייחודה של השיטה הוא בשחזור שיניים ממצבים מורכבים ויכולתו של החומר להקשר לשן בצורה מושלמת, ליצור גוף אחד עימה ולשמש בסיס איתן למבנה. השלב השני הינו יצירת מבנה שתפקידו  – לשחזר את חלקה האבוד של השן (ומשמש כבסיס לכתר), מוכן מיידית עם סיום טיפול השורש, כדי ליצור המשכיות תפקוד מיטבית של השן לכל החיים. השלב השלישי – הלבשת כתר, שתפקידו להגן על המבנה ולשמש כשן לכל דבר. אנו משחיזים בצורה מדויקת את השן ולוקחים מידות קפדניות, דבר המאפשר לשן להישאר יציבה לכל החיים,למנוע דלקות חניכיים ולשמור על השן מתחת לכתר לכל החיים.

שתלים

פתרונות שיקומיים ואסתטיים מגוונים באמצעות ובעזרת שתלים דנטליים, במגוון של מקרים.

טיפול ע"י שתלים הינו הבסיס לשיקום הפה במצב של אובדן שן בודדת או מספר שיניים. אנו משתמשים בשתלים בודדים עבור שן בודדת, בסדרת שתלים ללסתות שלמות (גם כתחליף לתותבות) וכן יוצרים מקום לשתלים במקרים של חוסר עצם. כך שתקבלו תחושה של שיניים טבעיות ותוכלו לתפקד בצורה מושלמת והרמונית. כמו כן, אנו מעניקים אחריות מלאה לכל החיים על השתלים

סגירת תפריט